Zaproszenie na V Konferencję Superwizorów „Pomiędzy kanonem i wolnością – stawanie się psychoterapeutą i superwizorem”

Otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w kolejnej V już Konferencji pt „Pomiędzy kanonem a wolnością – stawanie się psychoterapeutą i superwizorem” organizowanej przez Sekcję Naukową Psychoterapii oraz Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego dla superwizorów i aplikantów superwizji tych Sekcji oraz superwizorów innych towarzystw psychoterapii i psychoterapii uzależnień. Wstępne informacje zawiera załącznik, termin to 16-18 września 2022, ale już teraz zachęcam Was- superwizorów i aplikantów przy RSPU do udziału w tym wydarzeniu.

Agnieszka Litwa-Janowska

Szanowni Państwo


Superwizorzy i superwizorzy aplikanci SNP i SNTR PTP,
Informujemy, że V Konferencja Superwizorów „Pomiędzy kanonem i wolnością – stawanie się psychoterapeutą i superwizorem” odbędzie się w dniach 16-18.09.2022r. Dokładniejszych informacji proszę spodziewać się w najbliższym czasie, a na razie prosimy o zarezerwowanie tego terminu w swoich kalendarzach.


Z szacunkiem i pozdrowieniami


Przewodniczący Zarządu SNP PTP
Krzysztof Klajs
Przewodniczący Grupy Roboczej Superwizorów SNP PTP
Jarosław GliszczyńskiSzanowni superwizorzy i superwizorzy aplikanci,

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 16-18.09.2022r. odbędzie się V Konferencja Superwizorów pod tytułem „Pomiędzy kanonem a wolnością – stawanie się psychoterapeutą i superwizorem”. Miejscem konferencji będzie Młyn Jacka Hotel&Spa w Jaroszowicach koło Wadowic.

Temat konferencji dotyczy złożonego procesu kształtowania psychoterapeuty i superwizora, a szczególnie miejsca superwizji w tym procesie.

Konferencja jest organizowana przez Sekcję Naukową Psychoterapii oraz Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Zapraszamy superwizorów i aplikantów superwizji tych Sekcji oraz superwizorów innych towarzystw psychoterapii i psychoterapii uzależnień.

W ramowym programie konferencji przewidziane są zarówno wykłady i dyskusje panelowe na sesjach plenarnych, jak i sesje warsztatowe w mniejszych grupach.

Zgłoszenia czynnego uczestnictwa zawierające informacje: o autorze, tytuł oraz krótki opis wystąpienia proszę przesyłać do 15.04.2022r. na adres mailowy: j.gliszczynski@psychoterapia-silesia.pl. Możliwość zgłoszenia uczestnictwa będzie udostępniona w ciągu około miesiąca, a już obecnie rezerwujcie sobie państwo czas w swoim terminarzu.

Serdecznie zapraszamy
-Przewodniczący Komitetu Naukowego Konferencji
Prof. dr hab. Czesław Czabała
-Przewodniczący Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
Krzysztof Klajs
– P.O. Przewodniczącego Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
Michał Melonowski
-Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji i Grupy Roboczej Superwizorów SNP PTP
Jarosław Gliszczyński